Vitajte na stránkach firmy MikromServis s.r.o.

Vítame Vás na stránkach našej rodinnej firmy MikromServis s.r.o.

 

od roku 2008 som pôsobil ako MIKROMservis - Mikuláš Bednár, za tieto roky som získal veľa skúseností a veľa zákazníkov ktorý využili moje služby. Po rokoch som sa rozhodol rozšíriť svoju pôsobnosť a od roku 2020 som založil firmu MikromServis s.r.o. za čo vďačím práve Vám, klientom, verným a spokojným zákazníkom. 

Naša spoločnosť Vám ponúka autorizovaný servis značiek GORENJE/MORA/HISENSE, CONCEPT a ETA, ďalej vykonávame pozáručný servis značiek BEKO, WHIRLPOOL, BOSCH/SIEMENS, ELECTROLUX, AEG.

 

Zaoberáme sa aj montážou elektrických i plynových domácich spotrebičov všetkých zakúpených značiek na území SR. Po montáži spotrebiča Vám vystavíme doklad o odbornej montáži ktorý Vám slúži ako doklad pri prípadných záručných opravách alebo poistných udalostiach.

 

Novinkou ktorú práve rozbiehame bude servis plynových a elektrických kotlov vo Vašich domácnostiach.

 

Sme autorizovany servis domácich spotrebičov značky 

 Gorenje/Mora/Hisense, CONCEPT, ETA, Goddess

 

V prípade že potrebujete objednať náhradný diel do Vášho spotrebiča, pošlite nám do kontaktného formulára model a NC číslo daného spotrebiča, prípadne pošlite foto štítka na spotrebiči a aký náhradný diel potrebujete. Po doručení mailu k nám, Vám bude oznámená cena a možný termín dodania.

 

Neváhajte a využite naše  služby. Náš profesionálny personál je vám vždy plne k dispozícii. Našou prednosťou je neustále skvalitňovanie a vylepšovanie nami ponúkaných služieb. Dôkazom je stále rastúci počet spokojných zákazníkov. V prípade že sa nám nemôžete dovolať tak sme na servisnom zásahu alebo práve riadime motorové vozidlo. Poprosíme použite náš kontaktný formulár, mail alebo pošlite nám sms, obratom Vám zavoláme alebo odpíšeme.

 

Nájdete nás na adrese: M.Sch.Trnavského 34, Cífer okr. Trnava a v Trnave na Botanickej 1 vedľa vchodu do bytového domu.

 .

 

NEJDE ZAPNÚŤ PRÁČKA, UMÝVAČKA, SUŠIČKA ?

Idete zapnúť práčku, umývačku, sušičku a ani sa nerozsvieti? Nejde vôbec spustiť aj keď napätie je v zásuvke?

Máte poruchu na napájacej časti riadiacej elektroniky.

Neváhajte a kontaktujte nás, zabezpečíme opravu elektroniky za prijateľnú cenu.

Zmluvný servisný partner